3 iemesli kāpēc Tev nesanāk pārdot ar Google

SEO jeb meklētājprogrammu optimizācija ir tehnika, ko mārketinga speciālisti izmanto, lai uzlabotu vietnes redzamību Google meklētājprogrammā. Īsi sakot, SEO ir process, ko izmanto, lai pārliecinātos, ka Tava vietne ir pēc iespējas optimizētāka, lai Google varētu to viegli atrast un indeksēt.

Šis process ir ļoti svarīgs, jo lielākā daļa interneta lietotāju meklē informāciju, izmantojot meklētājprogrammas kā Google. Ja Tava vietne ir optimizēta pareizi, tā var parādīties augstākos meklēšanas rezultātos, kas nozīmē, ka vairāk cilvēku varēs to atrast un, iespējams, izmantot Tavus pakalpojumus vai iegādātos produktus.

Tomēr SEO nav vienkāršs process. Tas prasa zināšanas par dažādiem faktoriem, kas ietekmē Tavas vietnes redzamību Google, un prasmi tos pareizi piemērot. Ja Tev trūkst šo zināšanu un prasmju, SEO var būt grūti izpildāms, un tā rezultātā Tavi pakalpojumi var netikt pietiekami tirgoti. Lasi tālāk, lai uzzinātu 3 galvenos iemeslus, kāpēc Tev nesanāk piesaistīt kvalitatīvu apmeklējumu no Google!

Iemesls 1: Tu nezini mērķa atslēgvārdus

Atslēgvārdi ir vārdi vai frāzes, ko cilvēki ievada Google meklētājprogrammā, lai atrastu informāciju. Tavas vietnes saturam ir jābūt optimizētam ar atslēgvārdiem, kas ir saistīti ar Taviem pakalpojumiem, lai Google varētu to atrast un rādīt potenciālajiem klientiem. Pareizai SEO optimizācijai, ir jāizmanto atslēgvārdi, kas ir saistīti ar produktu / pakalpojumu vai Tavu nozari un kurus cilvēki visvairāk meklē mēnesī! SEO atslēgvārdu izpēte šo atrisina.

Ja Tu nezini, kuri atslēgvārdi ir saistīti ar Taviem pakalpojumiem, cik daudz reizes mēnesī tos meklē vai arī neesi tos pareizi iekļāvis savā vietnē, Google varētu būt grūti atrast Tavu vietni. Tas nozīmē, ka mazāk cilvēku varētu redzēt Tavus pakalpojumus, kas savukārt varētu ietekmēt Tavu spēju pārdot šos pakalpojumus.

Tāpēc ir svarīgi zināt un izmantot pareizos atslēgvārdus. Ir daudz rīku un resursu, kas var palīdzēt atrast un analizēt atslēgvārdus, kā arī ieteikt, kā tos pareizi iekļaut Tavā vietnē. Izvēloties un izmantojot pareizos atslēgvārdus, Tu vari uzlabot savu SEO un palielināt savas vietnes redzamību Google.

Iemesls 2: Tavā mājaslapā ir neatbilstošs saturs

Google algoritmi novērtē vietņu saturu, lai noteiktu, kā tās rādīt meklēšanas rezultātos. Ja Tavā vietnē ir slikts saturs – piemēram, tas ir nerelevants, neprecīzs, slikti uzrakstīts, nepareizi formatēts, nesatur pietiekoši mērķa atslēgvārdus – Google var to novērtēt zemāk, un mājaslapu var būt grūtāk atrast.

Turklāt slikts saturs var būt neefektīvs, lai pārliecinātu potenciālos klientus izmantot Tavus pakalpojumus. Pat ja cilvēki atrastu Tavu vietni, neatbilstošs saturs varētu viņus atturēt no tā, lai viņi izvēlētos Tavus pakalpojumus vai produktus.

Tāpēc ir svarīgi nodrošināt, ka Tavā vietnē ir kvalitatīvs, precīzs un informatīvs saturs, kas atbilst Google SEO vadlīnijām. Tas ne tikai palīdzēs uzlabot Tavas vietnes redzamību Google, bet arī palīdzēs pārliecināt potenciālos klientus, ka Tavi pakalpojumi ir vērtīgi.

Iemesls 3: Tavai mājaslapai ir vāja domēna autoritāte

Google algoritmi arī novērtē mājaslapu domēna reitingu, lai noteiktu, cik uzticamas un autoritatīvs tās ir. Ja Tavai vietnei ir vāja domēna autoritāte – piemēram, tā ir jauna, tai nav daudz ienākošo saitu vai tai nav autoritatīva satura – Google var to novērtēt zemāk, un to var būt grūtāk atrast

Tāpēc ir svarīgi strādāt pie Tava domēna uzticamības Google algoritmiem. Tas var ietvert tādas aktivitātes kā kvalitatīva satura radīšana, ienākošo saitu iegūšana no citām uzticamām vietnēm un aktīva darbība sociālajos medijos, lai iegūtu papildus signālus.

Veiksmīga SEO stratēģija

Lai virzītos uz priekšu un pārdotu savus pakalpojumus ar Google, ir svarīgi izstrādāt un īstenot veiksmīgu SEO stratēģiju. Tas ietver atslēgvārdu izpēti un optimizāciju, kvalitatīva satura radīšanu un domēna uzticamības un autoritātes uzlabošanu.

Tas var prasīt laiku un pūles, bet rezultātā tas var palīdzēt uzlabot Tavas vietnes redzamību Google, palielināt potenciālo klientu skaitu un pārdot vairāk pakalpojumus vai preces. Google Organic jeb SEO piegādā augstākās kvalitātes apmeklējumu uz mājaslapu, jo cilvēki aktīvi meklē produktus vai pakalpojumus un grib parasti steidzami atrisināt savu problēmu. Tāpēc bieži klientu Analytics kontos redzam vienu no augstākajiem conv. rate% tieši Google Organic kanālam.

Tāpēc neuztraucies, ja šobrīd nesanāk notirgot pakalpojumus ar Google. Ar pareizu SEO stratēģiju un nedaudz pacietības Tu vari sasniegt vēlamos rezultātus.

Citi Raksti:

Satura mārketings: Kā radīt saistošu saturu, kas pārdod?

Satura mārketings ir efektīvs veids, kā uzņēmumi var piesaistīt...

Digitālo Mediju Plānošana – Palielini Kampaņu Efektivitāti

Vai esat noguris no reklāmas budžeta izšķērdēšanas digitālajās kampaņās,...

Influenceru mārketings Latvijā: Kā palielināt zīmola atpazīstamību un pārdošanu

Vai esat noguris no tradicionālajām mārketinga stratēģijām, kas, šķiet,...

Mākslīgais Intelekts: Chat GPT un citi AI rīki, lai uzlabotu produktivitāti

Ievads mākslīgajā intelektā (AI) Mūsdienās mākslīgais intelekts (AI) kļūst arvien...

Sociālo Mediju Mārketinga Spēks: Maksimizē Pārdošanas Rezultātus

Sociālo mediju reklāmas priekšrocības Sociālo mediju reklāmai ir daudz priekšrocību...