Privātuma Politika

Šī privātuma politika sniedz informāciju par to, kā mēs, “NordBlock Media SIA” (turpmāk – “uzņēmums”), apstrādājam jūsu personisko informāciju, kad jūs apmeklējat mūsu vietni https://nordblock.lv/ (turpmāk – “vietne”). Uzņēmums ir atbildīgs par jūsu datu aizsardzību un mēs vēlamies, lai jūs saprastu, kā mēs to darām.

Ko mēs apstrādājam?

Mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju, ko jūs sniedzat mums, kad izmantojat mūsu vietni vai sazināties ar mums. Tas var ietvert jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru vai jebkuru citu informāciju, kuru jūs izvēlaties mums sniegt.

Mēs arī varam apkopot informāciju par jums, izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek uzglabātas jūsu ierīcē un palīdz mums atpazīt jūsu ierīci, kad jūs atgriežaties uz mūsu vietni. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu vietnes darbību un personalizētu jūsu pieredzi. Mēs izmantojam šādus veidus sīkdatnēm:

  • Google Analytics: Šīs sīkdatnes palīdz mums izsekot, kā jūs izmantojat mūsu vietni un apkopot informāciju par vietnes izmantošanu, piemēram, kādas lapas jūs apmeklējat biežāk.
  • Google Tag Manager: Šīs sīkdatnes palīdz mums pārvaldīt un uzraudzīt mūsu vietnes tagus un citus izsekošanas kodu.
  • Facebook Pixel: Šīs sīkdatnes palīdz mums mērīt mūsu reklāmas efektivitāti, uzkrājot informāciju par to, kādas darbības jūs veicat pēc tam, kad redzat mūsu reklāmas.
  • HotJar: Šīs sīkdatnes palīdz mums saprast, kā jūs izmantojat mūsu vietni, kā arī vēlāk, kā mēs varam uzlabot vietni, lai nodrošinātu jums labāku pieredzi.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Mēs izmantojam jūsu informāciju, lai nodrošinātu jums piekļuvi un izmantošanu mūsu vietnē, kā arī, lai uzlabotu mūsu vietnes darbību un personalizētu jūsu pieredzi. Mēs arī varam izmantot jūsu informāciju, lai sazinātos ar jums un sniegtu jums informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem, ja jūs tam piekritīsiet.

Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju?

Mēs pieliekam visas nepieciešamās pūles, lai aizsargātu jūsu informāciju un novērstu tās neatļautu piekļuvi, izmantojot atbilstošus drošības pasākumus, piemēram, tīmekļa drošības protokolu (HTTPS) un datu šifrēšanu. Tomēr, jāņem vērā, ka nevienam datu pārsūtīšanas pa tīklu veidam nav 100% garantija par datu drošību.

Ar ko mēs dalāmies?

Mēs nekopējam, nepārdodam vai nesniedzam jūsu informāciju trešajām personām, izņemot gadījumus, kad tam ir nepieciešamība saskaņā ar likumiem un regulējumiem.

Kā mēs varētu izmantot jūsu informāciju reklāmas nolūkos?

Mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai sniegtu personalizētu reklāmu mūsu un trešo pušu mārketinga kampaņās, kā arī mērītu reklāmas efektivitāti. Mēs varētu izmantot jūsu informāciju arī, lai sniegtu informāciju par produktiem un pakalpojumiem, kas mums varētu interesēt jūsu vajadzībām.

Kā jūs varat kontrolēt savu informāciju?

Jūs varat pieprasīt, lai mēs izdzēstu jūsu informāciju, kā arī izvēlēties, vai jūs saņemsiet no mums mārketinga ziņojumus. Jūs varat arī ierobežot mūsu vietnes sīkdatņu izmantošanu savā pārlūkprogrammā. Lai izdarītu šos pieprasījumus vai iegūtu papildinformāciju par mūsu datu apstrādes praksi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu kristians@nordblock.lv.

Atbildība par vietnes saturu

Mēs neuzņemamies atbildību par jebkāda veida zaudējumiem, kas radušies no mūsu vietnes saturu, kā arī par jebkādiem kļūdainiem vai neprecīziem datiem, kas var būt iekļauti mūsu vietnē. Mēs arī neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietnēm, uz kurām var būt ievietotas saites no mūsu vietnes.