B2B / Lead Gen / Finance / Fintech / Legal / Web3.0

SEO Pakalpojumi

Kas Tevi aizstums priekšā konkurencei

Vairāk kā 10 gadu pieredze

SEO optimizācijā

Apvienota jauda

Spēcīgākie partneri un
efektīvākie rīki


mārketinga platformas

Pārstāj atdot konkurentiem klientus!

Mūsu SEO Pakalpojuma Recepte

Pirmais uzvaras solis

Atslēgvārdu & Konkurentu Izpēte

Klienta resursi ir dārgi, tāpēc pirms stratēģijas ieviešanas ir jāsāk ar informācijas ievākšanu - ko meklē Tavi potenciālie klienti, kāpēc Tavi konkurenti ir TOP pozīcijās. Uz izpētēm balstīta SEO optimizācija vienmēr būs efektīvāka.

Sakārtojam pamatus

Mājaslapas Audits

Lai vispār varētu domāt par satura vai ārējo optimizāciju, vispirms mājaslapa ir jāsaved kārtībā! SEO audits atradīs visas problēmas, kuras būs jānovērš, lai Google TOP pozīcijas būtu reālāk sasniegt.

Apvienojam datus, mērķi, resursus

SEO Stratēģija

Vairāk kā 10 gadu pieredze SEO (Search Engine Optimization) ļauj mums izveidot perfekti piemērotu SEO stratēģiju, kas piegādās rezultātu - augstākas pozīcijas, vairāk apmeklējumu un darījumu.

Sākam runāt valodā, kuru Google saprot

Satura Optimizācija

Kad ir izdarīts pamats - izpētes, audits, stratēģija, tad ir jāsāk pielāgot mājaslapas saturu un jārada jauns saturs, kas iekļauj mērķa atslēgvārdus. Google algoritms ir vienkāršs - labs SEO optimizēts saturs ir puse no rezultāta!

Stiprs domēns, lai dominētu konkurenci

Ārējā Optimizācija

Dažreiz ar labu saturu vien nepietiek. Ja konkurenti ir ilgstoši tirgū, viņiem būs augstāks domēna reitings, tāpēc mums ir jāpanāk, lai Tava lapa būtu spēcīga "Google acīs". To var izdarīt ar kvalitatīviem linkiem jeb singāliem uz lapu, kas paceļ domēna reitingu.

Redzi par ko maksā

Izmērāms un Saprotams Rezultāts

SEO ir tehnisks, skaidrs un izmērāms. Nekas abstrakts. Veiksmi nosaka organiskais apmeklējums uz mājaslapu, pozīcijas biznesam nozīmīgajiem atslēgvārdiem Google meklētājā un darījumu skaits. Mūsu pieeja ļauj klientiem apgūt visu tirgu Google meklētājā.

Kāpēc izvēlēties SEO pakalpojumu?

Priekšrocības

 • Silta auditorija - meklē jau risinājumu problēmai
 • Augstāks conv.rate % kā maksas reklāmai
 • Auditorija vairāk uzticās organiskajiem rezultātiem
 • Nodrošina apmeklējumu ilgtermiņā
 • Nav jāmaksā par klikšķi
 • Uzlabo lietotāju pieredzi un lapas performanci
 • Var sinerģiski apvienot stratēģiju ar Google Ads
 • Veicina lokālo mārketingu fiziskai lokācijai
 • Lielisks auditorijas avots, lai “trenētu” pārejo kanālu algoritmus (Facebook pixel utml.)

Trūkumi

 • Rezultāts ir lēnāks kā no maksas reklāmas
 • Ir tehnisks - nepieciešama lapas uzturētāja iesaiste
 • Ir jāiesaistās lēmumos pie SEO stratēģijas, atslēgvārdiem un satura
 • Auditorijas izmērs ir limitēts pēc atslēgvārdu meklējumu skaita mēnesī
 • Ilgtermiņa investīcija

Labākā mārketinga stratēģija ir tā, kas nosedz gan jaunu auditoriju, lai veicinātu zīmola atpazīstamību, gan tā, kas noķer klientus pircēja ceļa vidū - tieši tad, kad viņi meklē risinājumu savai problēmai. Tāpēc SEO būs tik ilgi aktuāls, kamēr eksistēs tādas meklētājprogrammas, kā Google.

Uzzini vairāk par mūsu pieeju

Kas ļāvusi gadiem ilgi mūsu klientiem
IEGŪT un NOTURĒT Top pozīcijas

Stabila Ilgtermiņa Uzaugsme

Augstākas pozīcijas, vairāk apmeklējums, vairāk klientu

Tikai Droši Risinājumi

Nepkļaujam klienta biznesu riskiem

360° Redzējums

Tirgus, konkurentu un klienta lapas izpēte, sniedz skaidrāko ceļu uzvarai

mārketinga aģentūra

Biznesa Fokuss

Apvienojam SEO zināšanas ar klienta biznesa prioritātēm.

Saprotams un izmērāms rezultāts

Nekas abstrakts - skaidrs plāns un skaidri mērķi

Pielāgota Stratēģija

Katram klientam unikāli pielāgota SEO stratēģija, mērķu sasniegšanai

Kam ir paredzēts SEO pakalpojums?

 • Ja apzinies, ka ir jāstrādā gan uz īstermiņa , gan ilgtermiņa klientu piesaisti
 • Ja esi gatavs veikt labojumus mājaslapā un mājaslapas saturā
 • Ja vēlies piesaistīt pirkt gatavu auditoriju, kura jau aktīvi meklē produktu / pakalpojumu Tavā nozarē
 • Ja gribi palielināt neatkarību no maksas reklāmas un piesaistīt klientus bez maksas

SEO pakalpojums nebūs Tev atbilstošs

 • Ja nevari veikt labojumus savā mājaslapā
 • Neesi gatavs dažos gadījumos gaidīt pat pāris mēnešus līdz pirmajiem rezultātiem
 • Ja Tavā nozarē nav dabīgs pieprasījums Google meklētājā
 • Ja meklē ātru mārketinga risinājumu, kas piegādā rezultātu uzreiz

*SEO rezultāti ir ļoti atkarīgi no konkurences nozarē, kas var ietekmēt laiku, kad sāk novērot vērā ņemamus uzlabojumus aslēgvārdu pozīcijās
**Sazinies ar mums, lai noskaidrotu atslēgvārdu pieprasījumu un SEO konkurenci Tavā nozarē
***Ja ir aktuāli ātri risinājumi, ar tūlītēju rezultātu, tad lūgums pieteikties konsultācijai par mūsu reklāmas pakalpojumiem

crypto marketings

Kvalitatīvākais apmeklējuma avots internetā

3 vienkāršos soļos

Piesakies konsultācijai

Izstāsti savus mērķus un izaicinājumus

Saņemt sadarbības piedāvājumu

B2B / Lead Gen / Finance / Fintech / Legal / Web3.0 / Crypto u.c.

NordBlock ir digitālā mārketinga aģentūra ar plašu SEO pieredzi, kas skatās uz priekšu, lai piegādātu saviem klientiem atbilstošākos mārketinga risinājumus.
Mēs nebaidāmies no izaicinošām industrijām, mēs redzam iespējas, kur citi nokar rokas.

Blogs

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Mūsdienu uzņēmumiem ir svarīgi investēt digitālajā mārketingā, un viens no būtiskākajiem šīs jomas aspektiem ir SEO (search engine optimization) jeb meklētājprogrammu optimizācija. SEO ļauj uzņēmuma mājaslapai parādīties augstāk meklēšanas rezultātos, piesaistot vairāk klientu un veicinot pārdošanu. Lasi tālāk un uzzini, kā SEO pakalpojumi var palīdzēt Jūsu uzņēmumam sasniegt jaunus augstumus digitālajā vidē, izmantojot NordBlock digitālās mārketinga aģentūras piemēru. Kas ir SEO un kā tas darbojas?  

Kas ir SEO?

SEO ir process, kura mērķis ir uzlabot mājaslapas redzamību meklētājprogrammās, piemēram, Google. SEO optimizē mājaslapu saturu, struktūru un tehniskos aspektus, lai tā atbilstu meklētājprogrammu prasībām un varētu vieglāk tikt indeksēta. Tas tiek sasniegts, pielāgojot vietnes saturu un struktūru, lai vēlāk Google varētu to viegli indeksēt un parādīt lietotājiem, kuri meklē saistītus vai līdzīgus jautājumus. SEO ir būtisks, jo tas palīdz jūsu vietnei nonākt augšgalā meklēšanas rezultātos, kas palielina iespēju, ka cilvēki apmeklēs Jūsu mājaslapu, un tas palielina Jūsu uzņēmuma atpazīstamību, apmeklējumu un pārdošanas rezultātus.
Lai sagatavotu efektīvu SEO stratēģiju, ir svarīgi izmantot profesionālus SEO pakalpojumus. NordBlock piedāvā šādus SEO pakalpojumus:
 • Atslēgvārdu izpēte: Atslēgvārdu izpēte ir SEO stratēģijas pamats. Tā palīdz noteikt, kādi atslēgvārdi un frāzes jāizmanto mājaslapas saturā, lai būtu atbilstošs lietotāju meklēšanas jautājumiem.
 • Konkurentu izpēte: Konkurentu izpēte ļauj analizēt un saprast, kādi SEO paņēmieni tiek izmantoti citos nozares uzņēmumos, lai varētu pielāgot savu stratēģiju un sasniegt labākus rezultātus.
 • Vietnes tehniskā optimizācija: Tehniskā optimizācija ietver vietnes uzlabojumus, piemēram, ātrākas lapas ielādes un mobilitātes optimizāciju, kas ir būtiski Google meklētājprogrammā. Satura mārketinga stratēģija: Satura mārketinga stratēģija ir būtiska SEO panākumu sasniegšanai. Tas ietver kvalitatīva un atbilstoša satura veidošanu, kas ir pielāgots lietotājiem un atslēgvārdiem.
 • Ārējā optimizācija: Ārējā optimizācija ietver citu vietņu saites uz Jūsu mājaslapu, kas palīdz uzlabot Jūsu mājaslapas autoritāti un domēna reitingu.
SEO var palīdzēt uzņēmumiem uzlabot savu tiešsaistes klātbūtni un palielināt sava uzņēmuma redzamību Google meklētājā. Tas var palielināt mājaslapas apmeklējumu un paaugstināt pārdošanas rezultātus vai pieteikumus , jo tas ļauj Jums sasniegt lielāku auditoriju un pievērst uzmanību Jūsu produktiem un pakalpojumiem. Turklāt SEO ir ilgtermiņa stratēģija, kas var uzlabot Jūsu vietnes redzamību un palīdzēt Jums iegūt ilgtermiņa panākumus. Vadoties pēc mūsu klientu datiem, SEO bieži piedāvā augstāku apmeklējuma kvalitāti un cilvēki ienākot no Google organiskajiem rezultātiem, ir gatavi izdarīt pirkumu vai pieteikumu biežāk kā no citiem kanāliem.
Investējot SEO, Jūsu uzņēmums var gūt vairākus ieguvumus: Palielināta redzamība: SEO palīdz palielināt Jūsu mājaslapas redzamību meklēšanas rezultātos, piesaistot vairāk klientu un palielinot uzņēmuma atpazīstamību. Augstāka klientu iesaiste: SEO ļauj sasniegt mērķauditoriju, kas ir ieinteresēta Jūsu produktos un pakalpojumos, palielinot iesaisti un konversijas. Ilgtermiņa rezultāti: Atšķirībā no apmaksātām reklāmām, Google optimizācija nodrošina ilgtermiņa rezultātus, kas var palīdzēt Jūsu uzņēmumam saglabāt konkurētspēju digitālajā vidē.
SEO ir sarežģīts process, kas prasa zināšanas un pieredzi, lai to veiktu efektīvi. SEO speciālists ir profesionālis, kas ir speciāli apmācīts un pieredzējis SEO procesā un var palīdzēt Jums izprast un pielāgot savu vietni, lai to optimizētu Google meklētājam.   SEO speciālists var sniegt arī ieteikumus par to, kā uzlabot vietnes saturu, struktūru un atbilstību meklētājmotoru noteiktajiem kritērijiem. Tas palīdzēs Jums palielināt vietnes redzamību un sasniegt augstāku vietu meklēšanas rezultātos.   SEO pakalpojums iekļauj dažādas “disciplīnas” ir jāsaprot mājaslapas tehniskie aspekti, satura optimizācija, jāprot veikt atslēgvārdu un konkurentu izpētes un visbeidzot, ir jāizprot Google vadlīnijām atbilstoša ārējā optimizācija jeb kā veidot klienta biznesam drošas saites (backlinks).
SEO optimizācijas pamati ir būtiski, lai uzlabotu vietnes redzamību meklētājā. Tas ietver vietnes saturu, struktūru un tehnisko optimizāciju. Vietnes satura optimizācija ir ļoti būtisks posms un tas iekļauj satura veidošanu, kas ir pielāgots lietotājiem, un atbilstību lietotāju meklēšanas jautājumiem jeb atslēgvārdiem. Vietnes struktūras optimizācija ietver URL adreses optimizēšanu, labu navigāciju, un pareizu lapas hierarhijas izveidi. Tehniskā mājaslapas optimizācija ietver vietnes uzlabojumus, piemēram, ātrākas lapas ielādes un mobilitātes optimizāciju. Veicot SEO auditu, mēs izskatām vairāk kā 30 punktus, kas var ietekmēt mājaslaps izredzes nonākt Google meklētāja top pozīcijās.
SEO pakalpojumi ir palīdzējuši miljoniem mājaslapu uzlabot atslēgvārdu pozīcijas, mājaslapas apmeklējumu un pats galvenais – biznesa pārdošanas rezulātus. TAs arī var palīdzēt uzlabot Jūsu vietnes redzamību Google meklētājā. SEO pakalpojumi ietver: 1. Atslēgvārdu izpēti (keyword research) un pareizu atslēgvārdu izmantošanu Atslēgvārdu izmantošana ir būtiska, lai uzlabotu mājaslapas organiskās pozīcijas. Keyword research palīdzēs Jums noteikt, kādi vārdi jāietver mājaslapas saturā, lai to optimizētu atbilstoši lietotāju meklēšanas jautājumiem. Tas ir SEO stratēģijas pamats, lai varētu tālāk veikt iekšējo un ārējo optimizāciju. 2. On-page un off-site optimizācijas metodes On-page SEO ietver vietnes saturu, struktūru un tehnisko optimizāciju. Off-site SEO ietver citu vietņu saites uz Jūsu mājaslapu, kas palīdz uzlabot Jūsu mājaslapas autoritāti un domēna reitingu. 3. Lokālais SEO un tā nozīme mazajiem uzņēmumiem Lokālais SEO ir būtisks mazajiem uzņēmumiem, kas vēlas koncentrēties uz vietējo auditoriju. Tas ietver optimizēšanu atbilstoši vietējo atslēgvārdu meklēšanas paradumiem, kā arī uzņēmuma informācijas uzskaiti lokālajās direktorijās un Google MyBusiness konta optimizāciju.
Lai novērtētu mājaslapas optimizācijas panākumus, ir svarīgi mērīt dažādus rādītājus, piemēram, atslēgvārdu pozīcijas, mājaslapas apmeklējumu, auditorijas uzvedību, konversiju un līdzekļu pieplūdumu. NordBlock aģentūra nodrošina klientiem detalizētas atskaites un analīzi, lai uzraudzītu panākumus un veiktu nepieciešamos uzlabojumus.
SEO cenas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem:
 • Kāds ir mērķa tirgus.
 • Kāds ir konkurences līmenis.
 • Cik daudz ir iekšējās lapas un mērķa atslēgvārdu grupas.
 • Vai saturu ražo klients vai aģentūra.
 • Vai tiek veikta pilna optimizācija vai tikai daļa no visām SEO komponentēm.
Lai noteikti precīzas izmaksas, aicinām sazināties ar mums, aizpildot pieteikumu formu.

Sazināmies Telegram

Seko mums Twitter